Атака на «Охматдит»: помер маленький хлопчик, який у момент удару знаходився у реанімації

Джерело: міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

Стало відомо про першу дитину-жертву серед пацієнтів, які знаходились в лікарні “Охматдит” під час ракетної атаки РФ 8 липня.

“Помер маленький хлопчик, який на момент ракетного удару знаходився у критичному стані у відділенні реанімації “Охматдиту”. Після цього його транспортували до однієї з лікарень Києва. Приносимо свої щирі співчуття рідним малюка. Ніколи не пробачимо російським терористам, які вбивають наших дітей”, – йдеться в повідомленні.

Зауважимо, вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.

Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.

Внаслідок масованої атаки РФ по Києву зафіксовано падіння уламків у п’яти районах.

Сьогодні, 10 липня, в Києві завершили пошуково-рятувальні роботи. Відтак внаслідок масованого обстрілу загинуло 34 особи, ще 121 – постраждала.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.