У телемарафоні Крим показали частиною Росії

Джерело: телемарафон

В етері національного телемарафону у вівторок, 16 січня, окупований Крим показали частиною території Росії.

У сюжеті журналісти розповідали про комунальний колапс на теренах РФ. Під час цього на екран вивели мапу Росії, де до складу країни-агресора віднесли й Крим. Цей сюжет показали о 16:07.

Скриншот телемарафону

Зазначимо, що увечері 31 грудня 2023 року у межах національного телемарафону розповіли про передбачення Ванги на 2024 рік.

З початку повномасштабного вторгнення функціонування марафону, створеного для достовірного інформування населення, коштував платникам податків 1,12 млрд. Проте глава фракції “ЄС” Петро Порошенко зазначав, що “Єдиний марафон” коштує бюджету понад 2 млрд гривень, що дорівнює бюджету однієї бригади.

Згідно з останніми повідомленнями, телеканал Рада оголосив тендер на 105 млн грн для створення телевізійних програм з метою забезпечення “цілодобового інформаційного марафону” “Єдині новини #UAразом”. Переможця обрали без конкурсу. У такий спосіб кожна хвилина трансляції каналу “Ради” коштує платникам податків 1 692 грн.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.

Президент США Джо Байден до кінця виборів 2024 року зосередиться на питаннях України та Близького Сходу. Рішення обумовлене необхідністю зміцнити зовнішньополітичні досягнення його адміністрації.

Сьогодні, 23 липня, російські війська атакували дроном-камікадзе Марганець Нікопольського району Дніпропетровської області, внаслідок чого поранено дітей.